Networking

V oblasti přenosových a komunikačních sítí vám nabízíme výhradně technologie Huawei. Důvod je prostý, nemá smysl tříštit síly a komplikovat sobě i našim zákazníkům život horšími a méně celistvými technologiemi.

Huawei je dnes nejkomplexnějším výrobcem a vládne špičkovou technologií, která v daném segmentu udává ostatním směr. Stačí se podívat na počty nových patentů a participaci jednotlivých výrobců na schvalování nových standardů v daném segmentu. Je zřejmé, že technologie Huawei jsou špička ve svém oboru.

Produktové portfolio

  • Kampusové switche
  • Datacentrové switche
  • Pobočkové routery
  • Páteřní routery
  • DWDM
  • GPON
  • DSLAM
  • WiFi systémy
  • Bezdrátové systémy jako eLTE či klasické Enterprise mikrovlnné spoje
  • NB IoT

DC switche CloudEngine

Dedikovaná řada switchů pro datová centra, které jsou založené na jednotné architektuře a jsou plně kompatibilní mezi sebou. Mezi hlavní výhody patří nejlepší podpora protokolu TRILL, velmi dobrá podpora moderní a populární VxLAN technologie a jednoduchá konfigurace, například pomocí Python scriptů.

Kampusové switche

SDN (Software Defined Network) ve standardu campusových switchů – hybridní technologie umožňuje snadnou budoucí migraci a současně ochranu aktuálních investic. První instalací v ČR byla administrativní budova společnosti CPI v roce 2015.

Campusové řešení od Huawei není omezeno pouze 1 Gbitem, ale nabízí i moderní switche s podporou MultiGigabit (1/2,5/5 Gbit) s podporou PoE do kapacity až 60 W. Unikátnost spočívá ve výborné integraci s WiFi řešením.

AR routery

Nejnovější generace pobočkových routerů umožňuje nahradit až 4 zařízení jedním. Huawei integrovalo do jednoho malého routeru funkce firewallu, pobočkové ústředny, switche i malého serveru.

NE routery

NE routery představují nejvýkonnější routery, které může zákazník nasadit. Propustnosti na úrovni 1 Tbit/s na jeden slot nejsou pro řadu NE40E žádný problém. Velmi populární jsou modely řady NE20E, které jsou pouze 2U vysoké a jsou schopné integrovat až 6x100G QSFP28 portů na wire-speed, přičemž zvládnou plné BGP.

DWDM

Konsorcium AMI Praha a Huatech s podporou Huawei v roce 2017 vystavělo síť DWDM o 29 lokalitách po celé ČR pro společnost ČEZ za pouhé 4 týdny! V pátém týdnu šel systém do ostrého provozu a pomohl tak ušetřit zákazníkovi nemalé provozní prostředky.

Huawei DWDM řešení v současné době používají největší telekomunikační operátoři v České republice. Hlavní výhodou oproti konkurenci je míra integrace (hustota portů, velikost) a velmi nízká energetické spotřeba.

WiFi

Klasická WiFi je pro Huawei hračka. Samozřejmostí je podpora 802.11ac wave2 a MultiGigabit portů. Naší specialitou jsou specifické prostory, jako například HighDensity řešení na stadionu Sparty Praha nebo pokrytí stanic pražského metra.

eLTE-U

Zkušenosti z operátorských řešení přenesené do segmentu Enterprise umožňují stavět privátní LTE sítě v nelicencovaném 5GHz pásmu. Jsme schopni na volných frekvencích postavit síť mnohem odolnější  proti rušení.

 

Proč networking s Huatech?

V případě síťových technologií se můžeme opřít o nejsilnější know-how v ČR. V našem týmu najdete jediné HCIE certifikované inženýry v ČR a SR doplněné o další zkušené techniky s certifikacemi HCIP.

V kombinaci s rozsáhlým DEMO labem se jedná o unikátní know-how, díky kterému jsme schopni o kvalitách nabízených řešení přesvědčit opravdu každého.

 

Chcete se i vy s technologií seznámit osobně? Ozvěte se nám!
Rádi produkty předvedeme a nezávazně se pobavíme o řešení, které by odpovídalo vašim potřebám.

S networkingem pomůžou