Bezpečnost

Oblast IT bezpečnosti je velmi obsáhlá a neexistuje univerzální řešení, které by 100% ochránilo IT systémy jakékoli společnosti. Potřeby každého zákazníka jsou odlišné, stejně tak jako jeho IT prostředí, jeho možnosti a také pravděpodobnost, že se někdo pokusí na něj zaútočit jak zvenčí, tak zevnitř sítě.

Produktové portfolio

  • NG Firewally Huawei
  • Flowmon
  • Infoblox
  • VMware Workspace ONE (AirWatch)

Flowmon

Každý má poměrně dobrou představu, co vám teče skrz perimetr sítě (Firewall), ale víte, co se vám děje uvnitř sítě? Jak vám mezi sebou komunikují servery, co si posílají uživatelé, kam uživatelé v síti přistupují? Toto vám umíme skvěle ukázat.

Více o technologii Flowmon >>

Infoblox

Máte DNS server, DHCP server, ale víte, jak je váš DNS server vytížen? Kolik zvládne dotazů? Co třeba exfiltrace souborů přes DNS? Víme, jak tomu zabránit. Umíme zabránit přístupu na zero day domény, umíme zamezit aktivaci malware přes DNS dotazy a mnohem víc…

Více o technologii Infoblox >>

Workspace ONE (AirWatch)

Chcete omezit používání fotoapártu ve výrobě nebo zamezit připojení na nezabezpečené WiFi hotspoty? Stačí říct, Workspace ONE je správná volba. Jakmile telefon detekuje korporátní WiFi, deaktivuje se foťák … jeden z mnoha příkladů, co vám umíme nastavit.

Více o technologii AirWatch >>

Co teď?

Co můžete v rámci DEMA okamžitě vyzkoušet?

Bezpečnost nelze jen tak zapůjčit, proto zde víc než kde jinde preferujeme možnost PoC. Zajímá vás, co vám přinese nasazení monitorování flow, jak vám umíme zabezpečit DNS servery nebo co vše se děje na vašich mobilních telefonech? Toto vám ukážeme, nainstalujeme, vyzkoušíme, vysvětlíme a třeba i uděláme zprávu z testování pro vaše nadřízené.

Obratem ve vaší síti zprovozníme:

  • Flow monitoring – Flowmon, pasivní monitoring vašeho síťového prostředí
  • VMware Workspace ONE – uvažujete-li o MDM, toto je jasná volba
  • Infoblox – DDI – zabezpečení DHCP, DNS a kompletní IPAM a nebo naopak visibilita sítě pomocí NetRMI
  • NextGeneration USG firewall

Chcete se přesvědčit osobně o tom, že víme, jak ochránit vaše data?
Ozvěte se nám! Rádi technologie předvedeme a nezávazně se pobavíme o řešení, které by odpovídalo vašim potřebám.

Se zabezpečením pomůžou