Co o nás říkají naši klienti?

Výsledky naší práce za sebe hovoří nejlépe samy. Ale pokud můžeme vypíchnout pár věcí, za které slýcháme pochvaly nejčastěji, byl by to férový přístup, naplnění očekávání, lidská vstřícnost a dodržování termínů v maximální možné míře.

I díky tomu se dnes můžeme pyšnit tím, že v nás vložily důvěru i takové subjekty, jako T-mobile, ČEZ, Lesy ČR, fotbalový klub Sparta, Česká televize nebo raketově rostoucí Livesport.


Vložili v nás důvěru

ČEZ

Dodávka kompletního ICT vybavení pro „korporátní datové centrum“ Tušimice, včetně síťového kontroleru na konfiguraci a správu SDN sítě postavené na technologii VxLAN.

Avast

Vybudování nové robustní sítě s 10G páteří a redundantními páteřními prvky a WiFi na standardu Wave2 v kancelářských prostorách společnosti. Dodávky zařízení a podpory pro celosvětové propojení datových center Avast na technologii TRILL a datacentrových přepínačích Huawei CloudEngine.

Ředitelství silnic a dálnic ČR

Vybudování a zrobustnění páteřní celorepublikové MPLS sítě včetně dohledového systému a flow monitoringu.

Livesport

Dodání diskových polí a vybavení pro nové datové centrum společnosti, včetně páteřních přepínačů CloudEngine 12800.

Česká televize

Vybudování 40G páteře mezi datovými centry a dodání rychlých diskových polí pro běh interních systémů a virtuálních serverů.

CPI

Instalace a konfigurace WiFi řešení, nasazení Software Defined Networks na zařízeních Huawei S5720.

Lesy ČR

Vybudování nové robustní sítě s 10G páteří a redundantními páteřními prvky na ředitelství podniku, dodání přístupových prvků pro organizační jednotky, vybudování robustní a spolehlivé WiFi sítě a dodání bezpečnostního síťového monitoringu sítě postaveného na technologii Flowmon.

AC Sparta Praha

Dodávka a implementace prvního HighDensity WiFi řešení v České republice – tzn. zajištění pokrytí všech tribun včetně VIP, novinářských prostor a klubového zázemí.

ČD Telematika:

Dodávky síťových prvků pro interní datové centrum, včetně datacentrových přepínačů s podporou 40G/100G portů a nasazení firewallů v redundantním HA (A/S) režimu.

CEFC

Dodávka a správa kompletní ICT infrastruktury, včetně implementace virtualizace a backup řešení. Součástí dodávky byla i dodávka SAP HANA appliance a její správa a implementace backup řešení.

Ministerstvo vnitra ČR

Dodávka přístupových přepínačů pro potřeby Policie České republiky.

Ha-vel

Dodávka páteřních routerů řady NE20 s podporou plného BGP, redundantních řídících karet a 10G portů.

CESNET

Dodávka rychlých 10/40G přepínačů pro přeshraniční propojení na technologii TRILL s Rakouskem a Slovenskem.

T-Mobile

Dodávka serverů pro vybudování CEPH clusteru na technologii REDHAT, včetně dodávky datacentrových 10/40G přepínačů řady CloudEngine.

SŽDC

Dodávka a implementace dohledového nástroje, zajištění podpory provozu zařízení Huawei v režimu až 24 x 7

Jumpshot

Dodávka několika desítek výpočetních serverů a síťového vybavení pro datové centrum, včetně Firewalů na 10/40 G páteřních přepínačů.

JON.CZ

Dodávky aktivních prvků pro vybudování spolehlivé a kvalitní FTTB sítě, součástí dodávky je i pomoc při implementaci nových protokolů pro zajištění redundance v síti.

PRECIOSA

Dodávka a implementace Flowmon řešení pro ředitelství a pobočky, včetně nasazení virtuálních sond na zahraničních afilacích.

Ackee

Vybudování nové moderní WiFi sítě s centrálním kontrolerem pro pokrytí nových kancelářských prostor.

OZP

Dodání diskových polí včetně implementace HA řešení mezi lokalitami a dodávka rychlých datacentrových 10/40G přepínačů pro připojení serverů a diskových polí.

Praha 1

Správa a rozšíření WiFi sítě v prostorách magistrátu Prahy 1. Součástí dodávky bylo i rádiové měření WiFi a optimalizace rádiového spektra.

Bank Of China

Komplexní zajištění ICT na zelené louce při zbudování lokální pobočky. Součástí byly implementace sítě, úložišť, serverů, videokonferečních zařízení, vybudování WiFi řešení a instalace redundantního UPS řešení.

Zámek Ždár nad Sázavou

Vybudování WiFi sítě pro ubytovací části zámku, s respektem k památkovému charakteru budovy.

Městská část Praha 11

Dodávka a implementace kompletního monitoringu sítě včetně nasazení behaviorální analýzy založené na vyhodnocování toků v síti.

Dodávka a implementace diskového pole a rozšíření stávajícího pole.

SANET

Dodávka BGP přepínačů pro zajištění redundantního připojení organizace do internetu pomocí 100G linek.

Telco Pro Services

Dodávka spolehlivé celorepublikové DWDM sítě včetně dohledových nástrojů pro komerční nasazení v rekordním čase 4 týdnů. Propojení datových center na technologii DWDM.

Fixnet

Dodávka DataRetention řešení pro splnění zákonných podmínek o ukládání informací.

Český Aeroholding

Dodávka moderních DSLAM s podporou Vectoringu, tak aby při využití stávající metalické kabeláže bylo možné poskytovat služby náročné na rychlost připojení k podnikové síti.

NAKIT

Dodávka 10/40 G přepínačů do datového centra, jedná se o přepínače řady CloudEngine s vysokou hustotou 10 G a 40 G portů.