Gabriel Maxa

Gabe má pod palcem nasazení řešení u koncového zákazníka. Mohli bychom ho tedy titulovat vrchní implementátor.

Je osobou nejpovolanější, protože v oboru pracuje více než 20 let. Dá se říct, že stál u zrodu českého internetu. Ale rozhodně svým know-how nezamrzl v době kamenné! To může dokázat jak Enterprise zákazníkům, tak ISP segmentu.

Přidejte si Gaba do své sítě profesionálů na LinkedIn.

Osobně se s ním můžete potkat třeba na školení. Rád vás detailně seznámí s produkty Huawei Enterprise.

Přihlaste se k termínu >>

Nasazení
řešení

Produktová školení

Co nám na sebe Gabe prozradil?

Certifikace

  • Huawei HCIA-Routing&Switching
  • VMware VCP6-NV
  • HPE Certified Instructor
  • HPE Master ASE – FlexNetwork Solutions
  • Aruba Certified Mobility Professional (ACMP)
  • Aruba Certified ClearPass Professional (ACCP)
  • Flowmon Solution Consultant

Kariéra

Začínal jsem v roce 1997 u velkých ISP, jakými byly Cesnet a Telenor, kde jsem získal bohaté zkušenosti v oblasti správy sítí a poskytování internetových služeb. Můžu tedy říct, že jsem vlastně stál u zrodu internetu v ČR.

Ve společnosti Corpus Solutions jsem poté působil jako Security Specialist na technologie Cisco a CheckPoint. Tyto technologie jsem implementoval při vzniku prvního internetového bankovnictví Expandia Bank. V r. 2004 jsem byl u zavádění technologií Huawei na český trh. Následujících šest let jsem se naplno věnoval technologiím Huawei až do akvizice společností HP v r. 2010.

Poté jsem pracoval osm let pro distributory DNS a Avnet jako konzultant a certifikovaný HP instruktor. Poskytoval jsem podporu klíčovým HP partnerům a stál u velkých projektů, jako byla implementace počítačové sítě ČNB.

Dvacet let bohatých zkušeností nyní každodenně využívám při návrzích a implementacích řešení pro zákazníky společnosti Huatech.