Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Wireless LAN

Huawei řešení pro bezdrátové sítě obsahuje kompletní portfolio podporující standardy 802.11a/b/g/n a nejnovějšího 802.11ac. Na tomto portfoliu jsme pro naše zákazníky schopni postavit vysokorychlostní, bezpečné a spolehlivé řešení. Naše řešení není limitováno pouze vnitřními prostory, ale dokážeme pokrýt i jakýkoliv venkovní prostor.

Enterprise WiFi řešení od firmy Huawei je založeno na širokém portfoliu tenkých vnitřních přístupových bodů (AP), které obsahují jak modely základní, tj. modely podporující pouze pásmo 2,4 GHz, tak i nejvyšší modely s podporou nejnovějšího standardu 802.11ac s propustností až 1,9 Gbps. Pro doplnění portfolia nechybí ani venkovní přístupové body (AP), které je možné osadit externími anténami pro vybudování dlouhých point-to-point (P2P) spojů, nebo speciálními anténami s úzkým vyzařovacím úhlem pro pokrytí prostor s vysokou koncentrací uživatelů. Všechny přístupové body fungují jako tzv. tenké (FIT) a jsou řízeny centrálním řídícím prvkem – kontrolérem (AC).

Řešení je vhodné jak pro malé firmy (AC s podporou od 8 přístupových bodů) až po velké enterprise zákazníky vyžadující podporu až stovek přístupových bodů. V portfoliu jsou k dispozici jak dedikované kontroléry, tak možnost použít přepínače pro řízení WiFi přístupových bodů.

Samozřejmostí je podpora technologií MESH, WDS, WIPS, rychlého roamingu, automatického ladění výkonu a kanálů.

Vnitřní přístupové body

Venkovní přístupové body

Kontrolery

Vnitřní přístupové body podporující vysoce flexibilní služby bezdrátových sítí pro použití
v prostorách enterprise zákazníků, jako jsou kanceláře, školní areály, zdravotnické a nemocniční areály, letištní prostory, apod.

Venkovní přístupové body navržené pro
flexibilní implementace v různých venkovních prostředích, jako jsou pouliční implementace, zábavní parky, sportovní stadiony, různé venkovní technologické aplikace, apod.

Kontrolery bezdrátových sítí jsou navržené
jak pro malé kanceláře, tak i pro nasazení v rozsáhlých WiFi implementacích jako jsou vysokoškolské kampusy, globálně spravované sítě korporátních zákazníků, sportovní stadiony, apod.

Více informací o produktech (anglicky)

Více informací o produktech (anglicky).

Více informací o produktech (anglicky).

Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.