Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

VIDEOKONFERENCE

Produkty Huawei pro videokonference a řešení v oblasti telepresence jsou navrženy s ohledem na dnešní požadavky v segmentu vysokorychlostní interakce a realizace důležitých a velmi rychlých rozhodnutí. Parametry jako HD, bezpečnost, stabilita, interoperabilita a vysoká kapacita řešení umožňuje propojit jednotlivé vzdálené účastníky prostřednictvím přenosu v reálném čase. Huawei videokonferenční produkty mají široké uplatnění v odvětvích jako je telemedicína, distanční vzdělávání, vzdálené řízení a ve scénářích, které vyžadují intenzivní interakci a spolupráci.

Ucelené řešení se skládá z infrastruktury pro nasazení videokonferenčních řešení, komplexních systémů pro montáž ve videokonferenčních a telepresenčních místnostech a samozřejmostí jsou pak videokonferenční koncová zařízení a periferie.

Hlavní předností Huawei videokonferenčních systémů jsou:

  • Lokalizace do českého jazyka pro všechna koncová zařízení.
  • Koncept All-in-One pro model TE30 (kodek, kamera a mikrofon v jednom zařízení).
  • Podpora bezdrátového sdílení prezentace.
  • Podpora bezdrátového připojení dalších mikrofonů.
  • Podpora technologie MultiView.

RP Series Telepresence Systems

Infrastruktura

Koncová zařízení a periferie

Telepresenční produkty řady RP umožňují rychlou výstavbu videokonferenčních místností s 1 nebo 2 HD displeji z malých nebo středně velkých kanceláří či místností.

Infrastrukturní produkty pro implementaci videokonferenčních a telepresenčních řešení, jako je např.: platforma pro transkódování videokonferenčních služeb, management systém, nahrávací a streamovací enginy, media gatewaye.

Koncová zařízení a periferie pro implementaci videokonferenčních a telepresenčních řešení, jako je např.: produktová řada TE koncových zařízení, full HD kamery, všesměrová inteligentní mikrofonní pole, atd.

Více informací o produktech (anglicky)

Více informací o produktech (anglicky).

Více informací o produktech (anglicky).

Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.