Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Veeam

Veeam – cenově efektivní nástroj pro řešení dostupnosti malé a střední firmy

Řešení Veeam Backup Essentials, které zahrnuje Veeam Backup & Replication a Veeam ONE, nabízí stejné funkce pro menší firmy jako sada Veeam Availability Suite určená pro rozsáhlá virtualizační prostředí a nabízí vše, co k modernizaci datového centra zákazníci potřebují. Veeam Backup & Replication v9 obsahuje komponenty zálohování a obnovy pro malé a středí podniky provozující svá prosředí na virtualizačních platformách VMware vSphere a Microsoft Hyper-V. Veeam obsahuje následující funkce:

  • 2v1: backup and replication™ – Efektivnější externí zálohování a obnovení včetně akcelerované replikace v síti WAN, replikace ze zálohy a převzetí služeb při selhání jedním kliknutím s podporou plánovaného převzetí služeb při selhání.
  • Instant VM Recovery™ – obnovení virtuálního počítače při selhání za méně než 2 minuty.
  • Veeam Cloud Connect - Snadné rozšíření datového centra offsite díky rychlému a zabezpečenému zálohování a replikaci v cloudu.
  • SureBackup® – testování každé zálohy vždy před spuštěním pro zajištění možnosti úplného obnovení.
  • Veeam Explorer™ pro Microsoft Active Directory – okamžité obnovení jednotlivých objektů, celých kontejnerů, ale také uživatelských účtů a počítačových hesel.
  • Veeam Explorer pro Microsoft SQL – rychlé obnovení databází SQL na úrovni transakcí a obnovení databází SQL k přesnému bodu v čase.
  • Veeam Explorer pro Microsoft Exchange – okamžitý přehled a granulární obnovení jednotlivých položek Exchange, včetně odstraněných položek, které jste považovali za ztracené.

Cena již od 800EUR za server (2x CPU)

Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.