Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Storage

Huawei storage systémy poskytují funkcionalitu maximalizující výkon a utilizaci zdrojů, přičemž jsou schopny zajistit široký rozsah funkcionalit využívaných jak v entry-level řešeních, tak i ve vysoce výkonných high-end enterprise řešeních, implementacích pro Big Data, vertikálních průmyslových aplikacích či cloud storage aplikacích.

Část z uvedených flexibilních storage produktů konvergují SAN a NAS funkcionality s cílem maximalizovat univerzálnost a flexibilitu celého implementovaného řešení. Oproti tomu jiná část produktového portfolia je speciálně navržena pro realizaci plně konvergovaného řešení primárního a záložního datového úložiště.

Součástí Huawei storage produktových řad jsou krom níže uvedených Enterprise a massive storage produktů dále i specializované produkty pro emulaci páskových jednotek, určených pro zajištění hladkého přechodu z páskového zálohování směrem k úložišti založenému na diskových jednotkách a rovněž i ReplicationDirector Disaster Recovery Management Software zajišťující správu různých typů Disaster Recovery (DR) implementací. Dalším specifickým produktem je storage systém plně založený na SSD z řady Dorado s výkonem přes 600 000 IOPS dle SPC-1.

Enterprise Unified Storage

Massive Storage

Enterprise storage systémy

Massive storage systémy

Více informací o produktech (anglicky).

Více informací o produktech (anglicky).

Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.