Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

 

 

 

 

 

Představení společnosti

Společnost Huatech a.s. byla založena v roce 2014 skupinou profesionálů v oblasti ICT, kteří se dlouhodobě pohybují na IT trhu v České a Slovenské republice. Již z názvu je patrné, že technologií na kterou se firma chce soustředit, je světový leader ve vývoji IT HW – společnost Huawei Technologies. Cílem společnosti Huatech je zaměřit se na portfolio značky Huawei v sekci Enterprise řešení a poskytovat zákazníkům z oblasti státní správy, korporací či SMB profesionální služby v celé sféře ICT.

Úkolem firmy Huatech a.s. je doporučit zákazníkovi službu dle požadovaných parametrů a nastavit dlouhodobou spolupráci tak, aby vedla k maximální podpoře klienta a jeho podnikání. Zásadní přidanou hodnotou Huatechu je technické know-how budované od počátku existence společnosti. Je kladen vysoký důraz na školení a vzdělávání zaměstnanců s ohledem na danou technologii a teoretické poznatky jsou zároveň podporovány praktickými zkušenostmi, jak z realizovaných projektů, tak z vlastního DEMO prostředí.

Huatech a.s. se nebrání využití dalších IT technologií, které budou pro daného zákazníka vhodnější a úspornější. Cílem společnosti je zajistit komplexní dodávky a řešení na klíč k plné spokojenosti našich zákazníků.

Vize a mise

Firma Huatech chce působit jako silný technologický partner pro koncové zákazníky, zároveň však i pro ostatní partnery na trhu, například v oblasti školení či technické podpory pro námi nabízené řešení. Primárním cílem společnosti je posilovat technické a obchodní know-how tak, aby se stala technologickým leadrem v České a Slovenské republice. 

Management

Martin Vítek

Generální ředitel, člen představenstva

Narozen 1984 v Opavě.

Absolvoval ČVUT Praha, obor Ekonomika a řízení v elektrotechnice a Coventry University obor European Engineering Business and Management. Již od studií se pohybuje na českém IT trhu, kde v letech 2011 – 2012 působil ve společnosti Huawei Technologies (Czech) s.r.o. v divizi Enterprise jako Key Account Manager pro oblast energetiky a utilit. V tu dobu byl u zrodu divize Enterprise v ČR. Po třech letech a zralé úvaze inicioval spolu s dalšími členy managementu vznik prvního výhradního partnera Huawei v ČR, společnosti Huatech.

Je svobodný, má dva syny a záliby v cestování, sportu, motorismu.

Karel Steinbach

Provozně obchodní ředitel

Narozen v roce 1973 v Praze.

Absolvoval VŠFS v Praze. Působil na několika obchodních pozicích ve společnosti Telefónica, včetně Wholesale. Aktivně se podílel na privatizaci Českého Telecomu. Poté nastoupil do společnosti ČEZ, kde spoluvytvářel a obhajoval ICT strategii pro celou Skupinu ČEZ a zároveň pro domácí i zahraniční majetkové účasti. V roce 2014 se podílel na založení společnosti Huatech.

Mezi záliby patří cestování, je aktivním všestranným sportovcem, kde se věnuje například golfu, triatlonu či lyžování.

Tomáš Zloch

Technický ředitel

Narozen 1985 v Novém Městě na Moravě.

Absolvoval ČVUT FEL, obor Telekomunikace a ČVUT MÚVS obor Podnikání a management v průmyslu. Již při škole pracoval ve společnosti Atlantis Datacom (nyní Alternetivo), kde se propracoval až na pozici Senior TSD enginner. V letech 2010 - 2012 pak působil jako prezident Studentské unie ČVUT, největší studentské organizace v ČR. Od roku 2010 pracoval ve společnosti Huawei Technologies (Czech), s.r.o. v divizi Enterprise jako pre-sales engineer. Byl u zrodu této divize a byl zodpovědný za návrhy technických řešení, školení zákazníků a dohled nad implementací řešení u klíčových zákazníků. Po 4,5 letech ve společnosti Huawei se rozhodl posunout se blíže k zákazníkům a podílel se na založení firmy Huatech.

Je svobodný, věnuje se přístrojovému potápění s uzavřeným okruhem a lyžovaní.

Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.