Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Školení a workshopy

K maximálnímu využití kvalit produktů je potřeba mít proškolené pracovníky, kteří daná zařízení obsluhují. Proto si zakládáme na vzdělanosti našich zaměstnanců ale i zákazníků a obchodních partnerů. Chceme udržovat Vaše specialisty na maximální možné znalostní úrovni, a proto pro Vás připravujeme pravidelná setkání s našimi certifikovanými odborníky.

Naše společnost se specializuje na školení zaměřené na Enterprise produktové portfolio Huawei. Naším cílem je udržovat dostatečné know-how u zákazníků v takovém rozsahu, aby IT zaměstnanci byli profesionálně proškoleni dle aktuálních potřeb a požadavků pro obsluhu dodané ICT infrastruktury.

Mimo školení zákazníků jsme připraveni školit i partnery a zájemce z řad odborné veřejnosti. Dále nabízíme přípravná školení pro absolvování oficiálních certifikací výrobce Huawei v následujícím rozsahu:

  • HCNA Routing & Switching
  • HCNP Routing & Switching
  • HCNA Wireless
  • HCNA Servers
  • HCNA Storages
  • a dalších

Hlavní předností školení jsou mnohaleté zkušenosti našich školitelů, reference a pružnost při zajišťování ICT vzdělávání s přímou vazbou na reálnou praxi.

Kromě výše uvedených školení jsou naší specializací školení na míru, které koncipujeme dle požadavků zákazníků, a to na základě potřeb a vstupních znalostí jejich zaměstnanců. Pro školení můžete využít našich prostor na Praze 4 (včetně ICT LABu), nebo mohou být v případě požadavku prováděna v prostorách zákazníka. Samozřejmostí je volitelnost českého a anglického jazyka.

Kontakt
Napište nám

© 2014-2018, Všechna práva vyhrazena.