Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Security

Moderní éra informatiky se vyznačuje zejména velmi rychlým přechodem z on-premise implementací směrem ke cloud computingu, od pevného směrem k mobilnímu internetu a rovněž od fyzického směrem k virtuálnímu světu.

Bezpečnostní informační hrozby jsou na samém vrcholu hrozeb a je třeba s nimi v této éře počítat. Tempo rozvoje síťového prostředí je stále větší, systémy složitější a sofistikovanější, přičemž účinnost bezpečnostních útoků stále roste. Huawei spolupůsobí v oblasti propagace informací o tom, že tradiční řešení jsou většinou relativně slabá pro dlouhodobě udržitelný zápas s kybernetickými bezpečnostními hrozbami, kterým dnes zákazníci čelí.

Huawei dodává agilní síťová řešení enterprise zákazníkům v oblasti ICT, které poskytují bezkonkurenční bezpečnostní end-to-end funkce. Produkty se dělí do několika základních produktových řad. Každá řada se vyznačuje unikátními funkcionalitami, které ji předurčují pro nasazení právě do dané oblasti. Huawei se nesnaží nabídnout jednu unifikovanou řadu, ale široký sortiment specializovaných produktů, které splní očekávání i nejnáročnějšího zákazníka.

Data Center Firewall

Next-Generation Firewall

High-performance konvergované bezpečnostní
brány vyvinuté k řešení problémů v cloud data centrech.

Next-Generation firewally poskytují komplexní zabezpečení
aplikační vrstvy sítě a akcelerují provozované služby.
Řešení je škálovatelné jak pro malé a střední podniky,
tak až po řešení pro velké korporace.

Více informací o produktech (anglicky).

Více informací o produktech (anglicky).

Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.