Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Partnerství

Proč s Huatech? 

Zvýšíte přidanou hodnotu vaší firmy, zlepšíte si odbornost a získáte nové příležitosti na poli IT.

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI

V rámci Huatechu pracují lidé, kteří mají praktické zkušenosti s technologií Huawei již řadu let. Proto jsme schopni nabídnout a navrhnout pro zákazníka to nejlepší řešení, dle jeho potřeb a požadavků s ohledem na budoucí rozvoj a podporu podnikání.

Firma Huatech vždy garantuje plnou funkčnost daného řešení, dle požadavků zákazníka. Na jednom místě se zde spojují schopnosti profesionílního návrhu, implementace včetně školení a samožřejmě poskytnutí profesionální technické podpory.

Společnost Huatech disponuje rozsáhlým DEMO labem pro účely testování, školení a prezentací, kde Vám rádi danou technologii naši odborníci představí. V současné době můžeme vyzdvihnout technologie pokrývající oblasti Campus sítí včetně WiFi, datacentrových sítí, pobočkových směrovačů, serverů, storage rešení, virtualizační platforma, unifikovaný dohledový systém, bezpečnost a IP telefonii.

5 důvodů proč Huawei 

  • Standardy namísto proprietarit – otevřenost vůči integracím s produkty jiných výrobců
  • Komplexnost řešení – žádný jiný výrobce nedodá tak komplexní řešení s jednotným managementovým nástrojem, který však dokáže spravovat i produkty jiných výrobců
  • Zázemí v ČR – více než 300 zaměstnanců a 30 servisních skladů po ČR
  • Ekologická šetrnost a energetická efektivita – oproti konkurenčním produktům má Huawei značně lepší parametry ve spotřebě elektrické energie napříč portfoliem
  • Výkonnost zařízení – za srovnatelnou cenu je Huawei většinou výrazně výkonnější, než konkurenční produkty

Huawei 

Huawei vyvíjí maximální úsilí na poli vývoje nových produktů a technologií, aby byla první volbou a nejlepším partnerem pro všechny společnosti, které chtějí využít IT jako konkurenční výhodu.

 

Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.