Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Partneři

Řešení  od společnosti Flowmon Networks pomáhá spravovat a zabezpečit vaši síťovou infrastrukturu prostřednictvím moderní technologie monitorování a analýzy chování počítačových sítí na bázi datových toků (NetFlow/IPFIX). Díky řešení od společnosti Flowmon získáváte  kontrolu nad síťovým provozem, zvyšujete  výkonnost aplikací a chráníte své systémy před moderními kybernetickými hrozbami, které obchází tradiční zabezpečení.

Specialista na vizualizaci síťového provozu

 

 

Novicom s.r.o. je česká soukromá společnost, která zaujímá významné postavení v oblasti tvorby nástrojů pro monitoring, správu a bezpečnost informačních technologií (IT) a komunikací. Zaměřuje se na vývoj řešení pro efektivní, spolehlivé a bezpečné fungování rozsáhlých a distribuovaných sítí.

Specialista na síťovou bezpečnost a správu adresního prostoru

 

 

Společnost Intel je největším světovým výrobcem x86 procesorů, mimo to ale kompletuje vlastní servery postavené na vlastních procesorech, společnost Intel je předním výrobcem SSD čipů a SSD disků. Díky tomu, že společnost stojí za výojem a výrobou nejdůležitějších komponentů serverů je schopna nabídnout cenově velmi efektivní řešení pro moderní datová centra. 

Výrobce 1U/2U  serverů a SSD disků

 

 

Bitdefender nabízí komplexní ochranu pro stolní počítače, servery i mobilní zařízení a navíc i zabezpeční a antispamovou ochranu pro Exchange poštovní schránky. To vše spravované z jediné konzole.

Specialista na Antivirové programy a zabezpečení virutálních serverů

 

 

Veeam(R)® rozpoznává nové výzvy podniků všech velikostí po celém světě, kterým čelí při zajištění Always-On Business™, moderního nepřetržitého byznysu, jež má být k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. K řešení tohoto problému se stal Veeam průkopníkem nového trhu Řešení dostupnosti pro velké podniky™ (Availability for the Always-On Enterprise™). Na rozdíl od starých řešení záloh, které poskytují cíle času obnovy (RTO) a bodu obnovy (RPO) v řádu hodin až dnů, Veeam pomáhá podnikům dosáhnout hodnot cílů času a bodu obnovy (RTPO™) nižších než 15 minut pro všechny aplikace a data. To dosahuje prostřednictvím zásadně nového typu holistického řešení, které umožňuje vysokorychlostní obnovení dat, zamezuje ztrátě dat, poskytuje ověřitelnou ochranu, zmírnění rizik a kompletní transparentnost. Řešení Veeam Availability Suite™, jež obsahuje Veeam Backup & Replication™, využívá virtualizační, ukládací a cloudové technologie, které umožňují moderním datovým centrum šetřit organizacím čas, zmírnit rizika a výrazně snižovat investiční a provozní náklady. 

Specialista na zálohování virtuálního prostředí
Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.