Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

NETWORKING

Huawei nabízí kompletní portfolio produktů pro enterprise zákazníky, které je složeno z přepínačů, směrovačů, enterprise WiFi řešení, bezpečnostních produktů a kompletního systému pro dohled a správu daných řešení. Díky ucelenému portfoliu, tedy WiFi, LAN a bezpečnostních produktů jsme schopni postavit kompletní řešení pro lokální sítě, malé pobočkové sítě nebo rozsáhlé WAN sítě.

Proč volit řešení od Huawei, postavené firmou Huatech?

  1. Enterprise technologie Huawei jsou vyvinuty z řešení pro operátory, kteří jsou obecně považováni za nejnáročnější zákazníky vůbec. Huawei je jedním z předních dodavatelů technologií pro operátory nejen na českém trhu.
  2. Produkty jsou otestovány předními společnostmi jako Tolly a Miercom.
  3. Řešení od Huawei je pro svou spolehlivost a výkon nyní nasazeno na největších evropských fotbalových stadionech, včetně arény Sparta Praha, kterou jsme realizovali.
  4. Řešení připravené na příchod SDN sítí s možností nasadit některé klíčové vlastnosti již nyní.
  5. Všechny síťové prvky je možné řídit jedním centrálním dohledovým systémem (eSight).
  6. Energetická úspornost (popis technologie a report), většina prvků má nižší nebo minimálně srovnatelnou spotřebu s konkurenční technologií při zachování stejného nebo lepšího výkonu.
  7. Unikátní testovací prostředí, kde je možné většinu Huawei řešení otestovat, kterým nedisponuje žádný jiný systémový integrátor v České republice.
Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.