Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Kariéra u nás

Aktuálně nabízené pozice

Obchodnice / obchodník pro klíčové zákazníky / Key account manager

Náplň práce:
Primárně se budeš soustředit na akvizici nových zákazníků, ale samozřejmě svou pozornost budeš věnovat i zákazníkům stávajícím a to vše ve spolupráci s vedením společnosti. Otevřeme Ti dveře u významných společností, představíme důležité kontakty a Tvým úkolem bude najít nové obchodní příležitosti a prodat řešení zákazníkovi. Výhodou jsou Tvé stávající kontakty, které samozřejmě můžeš využít.

Požadavky:
  • Základní povědomí o IT
  • Pozitivní přístup k novým technologiím
  • Schopnost hledat nové cesty k zákazníkovi
  • Pár let zkušeností výhodou
  • Ochotu učit se a vzdělávat
  • Zkušenosti s obchodem (prodej řešení/služeb/produktů)
  • Loajalitu
  • Schopnost prodat řešení
  • Angličtina na komunikativní úrovní
Co nabízíme:
  • Nejlepší technické zázemí pro řešení Huawei
  • Ohodnocení založené na tvém výkonu
  • Mladý a malý kolektiv
  • Flexibilitu
  • Školení podle potřeb a zájmů
  • Služební auto a pracovní nástroje typu mobil a notebook
Co nenabízíme:
  • Korporátní prostředí a procesní svázanost

Chci se ucházet o tuto pozici

Kontakt
  • Adresa:
    Vyskočilova 741/3,
    Michle, 140 00 Praha 4
  • Email:
    info@huatech.cz
Napište nám