Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Serverové systémy Intel

Kvalita kterou chcete, spolehlivost kterou potřebujete

Dnešní data centra požadují servery, na kterých může běžet komplexní a businesově kritická zátěž. Zákazníci dnes vyžadují data center produkty navržené  pro výjimečný výkon a spolehlivost, které budou splňovat jejich nejnáročnější požadavky.  U serverových systémů Intel® se můžete spolehnout na vynikající kvalitu a spolehlivost, ale i vysoký výkon, který vám pomůže vyřešit vaše nejsložitější infrastrukturní problémy a výzvy.

Dostaňte více s Intel®

Pokud se jedná o serverovou infrastrukturu, je dnešním trendem využít její potenciál na maximum a vybudovat u zákazníka důvěru, kterou u Intel serverů samozřejmě máte, protože společnost Intel vyrábí  a navrhuje svoje řešení pro maximální procesorový výkon, flexibilitu, správu a vysokou spolehlivost. Nejnáročnější návrh a výrobní postupy, důsledné ověřování a testování, vynikající záruka a technická podpora zajišťují, že dostanete to, co obtížně najdete kdekoliv jinde.

Intel® testuje své servery, takže vy nemusíte

Roky zkusšeností s designem jsou aplikovány, při každém návrhu nového serveru. Intel® velmi intenzivně testuje nové designy svých výrobků po několik tisíců hodin a to jak pod syntetickou tak i pod reálnou zátěží z produkčního prostředí tak, aby byla zaručena kvalita jejich produktů pro ty nejnáročnější zákazníky.

Odhalte hardware problém dříve, než ovlivní váš business

Na Intel®  serverech je instalováno více než 100 senzorů sledujících kritické funkce serveru a jeho desky s cílem zajistit stabilitu systému a zvýšenou provozuschopnost. Budete vědět jak váš server funguje za všech okolností, a s out of band managementem na Baseboard Management Controlleru (BMC) máte problém nahlášen dlouho před tím, než ovlivní činnost serveru.

Rychlá analýza incidentu pro obnovení provozu

Serverové základní desky Intel® mají systémové event logy, které ukládají data ze senzorů o kritických chybách. Pokud se vyskytne problém, tyto logy mohou být rychle staženy a poslány  technikům společnosti Intel na analýzu. Do méně než jednoho pracovního dne, zákazník dostane detailní incident report a jeho možné řešení, takže problém je vyřešen v nejkratší možné době a je tak minimalizována doba odstávky.

Posviťte si na rychlou a snadnou diagnostiku

Každá serverová deska Intel obsahuje vestavěné diagnostické-LED diody, které používají jednoduchou světelnou signalizaci o úrovni výkonnosti a / nebo problému. Tato funkce s přidanou hodnotou usnadňuje IT administrátorům sledování výkonu a umožňuje rychlejší vyřešení nastalých problémů.

Záruka od Intel®  je něco jiného než "standart"

Intel dodává své výrobky standartně s tříletou zárukou, která zahrnuje možnost rozšíření jejího pokrytí na pět let. Zákazníci mohou počítat s podporou Intel 24/7 a mohou mít naprostou jistotu, že Intel nahradí nebo vrátí jakýkoliv výrobek, který selže.

Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.