Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Huawei uvádí na trh servery s procesory Intel® Xeon® E5 v4

Huawei uvádí na trh servery s procesory Intel® Xeon® E5 v4

Huawei uvádí na trh servery s procesory Intel® Xeon® E5 v4

Společnost Huawei Technologies uvedla na konferenci v Pekingu 1.dubna 2016 na trh servery s novými CPU Intel® Xeon® E5 v4. Jedná se o novou generaci procesorů založenou na platformě Broadwell. Nové procesory jsou kopatibilní se stávajícími servery řady FusionServer, není tedy nutné měnit hardware. V současné době můžeme dodat stejný model serverů jak s novými procesory E5 v4 tak i s původními  E5 v3.

Xeon E5 v4 podporují až 22 jader na jeden procesor, tedy až 44 jader v jednom serveru (což je o 8 jader více než předchozí generace). Došlo taktéž ke zvýšení frekvence DDR4 pamětí na 2400Mhz. Výkon nových CPU narostl v průměru o 20 %, přičemž celková spotřeba elektrické energie zůstává stejná. Upgradované verze serverů také podporují  NVMe SSD, které přinašejí výrazný nárůst výkonu v oblasti v oblasti I/O operací.

Společně s uvedením nových serverů byly též představeny nástroje pro jejich hromadnou správu a monitoring. Jako první byl poodhalen uMate batch deployment tool, který bude primárně sloužit k hromadným nasazením většího počtu serverů pomocí několika málo kliknutím myši. Druhá novinka ovlivňující zejména provoz serverů je FDM 2.0 (fault diagnosis management), který podporuje real-time inteligentní analýzu chyb serveru a dokáže odhalit až 93% všech hardwarových problémů, čímž dochází ke zvýšení dostupnosti pro zákazníky.

 


Štítky: Huawei Huatech

Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.