Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Huawei uvádí na trh NVMe All-Flash pole OceanStor Dorado5000 V3

Huawei uvádí na trh NVMe All-Flash pole OceanStor Dorado5000 V3

Huawei uvádí na trh NVMe All-Flash pole OceanStor Dorado5000 V3

Společnost Huawei uvedla 9.března 2017 na Eko-Partner Conference 2017 novou generaci All-Flash diskového pole OceanStor Dorado5000 V3. Nejnovější All-Flash pole v Huawei portfoliu je založeno na technologii Non-Volatile Memory express (NVMe), která je v současnosti nejrychlejším rozhraním pro SSD disky a dokáže významně akcelerovat jejich výkon a tím i potenciál pro jejich využití.

Cloud computing, online platby, sociální sítě a další real-time interaktivní aplikace dnes způsobují obrovské nárůsty dat a výrazně stupňují požadavky na výkon diskových polí v datových centrech. Flash technologie je důležitým prvkem urychlení těchto aplikací a pomáhá podnikům zvládnout explozivní růst dat. All-Flash pole se stala hlavní volbou pro vysoce zatížená business kritická prostředí a v budoucnu bude jejich obliba nadále růst díky snižující se ceně a lepší dostupnosti.

Použití standardizovaných protokolů a rozhraní je důležitým aspektem pro masové nasazení All-Flash polí. Technologie NVMe je standardizované rozhraní se sníženou latencí mezi interakcí protokolů, což výrazně vylepšilo výkon SSD polí.

OceanStor Dorado5000 V3 jako All-Flash pole nové generace využívá patentovanou technologii FlashLink, která disponuje nastavitelným plánováním I / O priorit. Dále umožňuje sekvenční zápis velkých bloků, má Global Garbage Collection a další nástroje k dosažení 500µs latencí v běžném provozu. Nové Dorado V3 je díky své spolehlivosti použitelné i pro finanční sektor s nejnáročnějšími transakčními systémy pro obchodování s cennými papíry.

Pokud dvě pole Dorado V3 spojíme do Active-Active storage clusteru pomocí funkce Hypermetro dosáhneme spolehlivosti na úrovni šesti devítek (99,9999%), což zajistí online chod kritických podnikových aplikací 24/7. I při režimu Active-Active zůstávají latence na velmi nízké úrovni 1 ms a to při splnění nejnáročnějších požadavků na spolehlivost. Aby Huawei udělalo Dorado V3 ještě zajímavějším, přidalo mu do vínku online deduplikaci a kompresi, která přináší trojnásobné zlepšení efektivity využití datového prostoru bez jakéhokoli zhoršení výkonu.

Mezi zákazníky kteří používají Huawei All-flash disková pole patří mnoho top firem a institucí po celém světě, jako je pojišťovna CSS (druhá největší zdravotní pojišťovna ve Švýcarsku), H3G (největší telekomunikační společnost ve Švédsku), RPMI (britská společnost spravující finanční fondy), BYD (známý výrobce automobilů v Číně). Huawei je jediný výrobce na trhu, který vyvíjí a produkuje své All-Falsh technologie takzvaně end-to-end, od vlastního operačního systému, kontrolerů až po vlastní SSD disky, což mu umožňuje stavět cenově velmi zajímavá řešení. Zjistěte více o tom, jak Huawei může odhalit potenciál Flash technologií ve vašem datovém centru a urychlit vaši digitální transformaci.


Štítky: Huawei OceanStor Dorado5000 V3

Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.