Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Huawei uvádí na trh novou řadu All Flash polí OceanStor Dorado V3

Huawei uvádí na trh novou řadu All Flash polí OceanStor Dorado V3

Na celosvětové konferenci Huawei Connect v Šanghaji uvedla 31.srpna 2016 společnost Huawei novou řadu All-flash polí OceanStor Dorado V3. Toto nové diskové pole je speciálně navržené pro vysoký výkon, nízké latence, stabilitu, spolehlivost a efektivní škálovatelnost, kterou využijí zejména zákazníci provozující nejnáročnější aplikace.

Huawei deklaruje, že nové Dorado bude schopné téměř 20ti násobně zvýšit rychlost databází, při zachování nepřetržitého provozu.

Objem dat celosvětově roste téměř exponenciálně, s tím samozřejmě i nároky na vyšší výkon, škálovatelnost a efektivitu uložišť. Jednou z metod, jak se s těmito požadavky vypořádat, je použití flash pamětí, které nejen že navýší výkon, ale také dokáží navýšit kapacitu při stále nižší hustotě.

Huawei aktivně investuje do flash technologií a vyvíjí své flash čipy již více než 11 let. K základní technologii flash pamětí v Huawei vyvíjí vlastní flash oriented Storage OS, vlastní chipy HiSilicon, a své vlastní SSD hard disky HSSD speciálně optimalizované pro OceanStor Dorado V3. Dle Huawei dokázaly díky optimalizaci dosáhnout výkon 4 miliony IOPS při latencích 500µs.

OceanStor Dorado V3 používá Huawei patentovanou FRA (flash reliability assurance) technologii, která téměř ztrojnásobí životnost flash disku a je tak schopné zajistit vysokou spolehlivost vyžadovanou u enterprise zákazníků. Naopak pro vysokou dostupnost služeb nabízí Huawei Dorado v3 gateway-free HyperMetro active-active Storage cluster technologii, jež propojuje dvě pole Dorado do jednoho Storage clusteru, to vše za naprosto fantastické ceny v porovnání s konkurencí. Mimo vysokého výkonu a spolehlivosti nabídne nové Dorado i inline deduplikaci a kompresi, která dokáže více než 5x zefektivnit využití místa a snížit tak TCO o více než 70 %. Díky unifikovanému OceanStor OS budou zákazníci moci replikovat Dorado v3 nejen mezi sebou, ale také s Uniffied Storage OceanStor 5000 v3, což jim umožní opět ušetřit více než 50% TCO za Disaster recovery.

Huawei se pyšní tvrzením, že je jediným výrobcem diskových polí, který má vlastnoručně vyvinutý Storage OS, kontrolery a SSD disky a je schopen docílit end-to-end optimalizaci pro flash technologii. Huawei samozřejmě spolupracuje při hardwarových návrzích svých Storage řešení a při testování a optimalizaci se svými partnery jako jsou Intel (dodavatel CPU pro Storage), Oracle (optimalizace pro Oracle DB) a Brocade (dodavatel SAN switchu ).

 


Štítky: Huawei OceanStor Dorado V3

Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.