Zavolejte nám: (+420) 220 611 111

Bitdefender - GravityZone

Nejlepší kombinace ochrany, výkonnosti a použitelnosti

Bitdefender GravityZone je firemní řešení nabízející nasazení centrální správy všech zařízení ve variantách on-premise (hostované u zákazníka) nebo hostované v cloudu. GravityZone umožňuje spravovat fyzické, virtuální a mobilní koncové body nezávisle na operačním systému, na hypervizoru, a to vše z jediné centrální konzole správy. GravityZone řešení se neinstaluje, ale pouze konfiguruje díky využití principu virtuálních appliancí ihned připravených k provozu. Řešení je plně škálovatelné od jednotek až po nekonečně mnoho chráněných zařízeních využitím systému klonování virtuálních appliancí.

Hlavní patentované technologie, které řádí Bitdefender dle nezávislých testů dlouhodobě mezi nejlepší firemní řešení jsou: antivirus a antimalware s behaviorální monitoringem, sandboxing technologie B-HAVE, ochrana před hrozbami nultého dne pomocí aktivní virové kontroly (ATC) a globální ochranné sítě Bitdefender (Nimbus cloud), firewall, kontrola zařízení, kontrola obsahu (skenování síťového přenosu, antiphishing, kontrola web přístupu, ochrana dat, kontrola aplikací).

Bitdefender nabízí jak lokální tak vzdálenou instalaci na neomezené množství stanic včetně automatické odinstalace většiny známých konkurenčních antimalwarových řešeních.

GravityZone nabízí kromě klasického lokální skenování a testování souborů, aplikací, paměti a registrů na hrozby i možnosti hybridního a centrálního skenování. V případě hybridního skenování je umožněno přenést částečně zátěž z lokálních zdrojů koncového bodu do globální ochranné sítě Bitdefenderu. V případě centrálního skenování se využívá specializovaných bezpečnostních virtuálních serverů (Security Server), které se o tyto procesy starají. Tyto bezpečnostní virtuální appliance centralizují a deduplikují antimalwarové procesy.

Typy skenovacího procesu

Výhody řešení:

  • GravityZone nabízí na rozdíl od konkurenčních řešení 4 vrstvy bezpečnosti. (ochrana na bázi signatur, sandbox B-HAVE, aktivní kontrola hrozeb ATC, globální síť ochrany Nimbus)
  • Nimbus globální ochranná síť využívá více než 100 různých webových služeb k behaviorální analýze probíhajících útoků včetně zjišťování korelací mezi nimi.
  • Jeden typ agenta instalovaného na koncové stanice schopného se přizpůsobit danému typu koncové stanice a jejímu operačnímu systému.
  • Platforma nezávislá na hypervizoru (Hyper-V, Vmware, Citrix, KVM) a umožňující plnou intergraci s více AD, Vmware vCenter, Citrix XenServer prostředími
  • Možnosti nasazení agentů na jednotlivé stanice vzdáleně nebo lokálně.
  • Možnost nastavení uživatelů s granulárními přístupovými právy do příslušných skupin koncových stanic včetně nastavení plně nastavitelných rolí.
  • Globální síť ochrany, na kterou je napojeno více než 500 milionů koncových bodů, využívá rychlou nerelační databázi MongoDB a garantuje imunizaci všech připojených koncových bodů maximálně do 3 sekund. Dokáže garantovat zjištění spamových vln kdekoliv na světě do 10 sekund.
Škálování GravityZone Virtuální Appliance s využitím vysoké dostupnosti Databáze a role Balanceru
Kontakt
Napište nám

© 2014-2019, Všechna práva vyhrazena.